12 жовтня на міському стадіоні відбулось спортивне свято з нагоди Дня Захисника України

81

12 жовтня 2018 року на міському стадіоні відбулось спортивне свято з нагоди Дня Захисника України, до програми якого входили: районна Спартакіада допризовної молоді з фізичної підготовки та легкоатлетична естафета. Всього в змаганнях взяли участь 27 команд та 135 учасників.

Спартакіада допризовної молоді з фізичної підготовки складалась з наступних видів спорту: біг 100 метрів, підтягування на перекладені, метання гранати Ф-1 на дальність, крос 1000 метрів.
В особистому заліку за сумою чотирьох видів програми переміг учень Горобіївського НВК Вадим Стоцький, друге місце посів Сергій Григорчук (Сквирська ЗОШ №3), третє – Давид Нагібнєв (Сквирський ліцей).

У загальному командному заліку переможцями стали представники Сквирської ЗОШ №3(директор – Волохович Л.П.), срібні нагороди здобули представники Горобіївського НВК (директор – Чабан В.М.), третє місце вибороли спортсмени Сквирського ліцею (директор – Юхимчак В.П.).
В комбінованій легкоатлетичній естафеті, яка складалась з п’яти етапів (150+100+120+150+220 метрів). Найшвидшими стали з результатом 1 хвилина 37,87 секунди легкоатлети Сквирської ЗОШ №2 (вчитель фізичного виховання – Шевчун О.О.), другу сходинку п’єдесталу пошани (1 хвилина 41,87 секунди) посіли спортсмени Сквирської ЗОШ №3 (вчитель фізичного виховання – Каліновський Ю.А.), третє місце (1 хвилина 42,15 секунди) за командою Сквирського ліцею (вчитель фізичного виховання – Потьомкін В.В.)

Проведення районного свята спорту стало яскравим прикладом залучення молоді до занять фізичною культурою і спортом та перевірки фізичної підготовки допризовної молоді до служби в лавах Української армії.