Сквирська міська рада

867

Сквирська міська рада
09000skvira@gmail.com
+38 04568 5-36-05
вул. Богачевського, 28, місто Сквира, Київська область, Україна, 09000

Графік роботи:
Понеділок – п’ятниця
З 8:30 до 17:00
Субота, неділя – вихідний

ДЕПУТАТИ МІСЬКОЇ РАДИ

1 Вулиці: Богачевського 1-24, 26, 28, 30, 32-34 Іванченко Григорій

Іванович

Гоголя 066-785-10-32
Слобідська (Щорса) 1-20 097-081-11-53
Максима Рильського (К.Маркса) 1-23, 25, 27, 29
Провулки: Гоголя
Максима Рильського (К.Маркса)
2 Вулиці: Червона (Ч.Площа) Гавронський Леонід

Петрович

Ш.Алейхема 095-602-59-83
Соборна (Леніна) 38, 39, 41, 46, 51, 52, 53, 55, 67, 69, 71, 73, 74, 7,5 77, 79, 81, 83, 89 098-002-67-89
Липовецька (Р.Люксембург) 1-25, 27, 29, 31
Провулки: Пивоварний
Якушкіна
Поштовий
Молокова
3 Вулиці: Соборна (Леніна) 3, 6, 7, 8, 8а, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 22 24, 26, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 Сільченко Сергій Іванович

066-912-29-29

4 Вулиці: Незалежності (К.Лібкнехта) 127А, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 158, 162, 166, 168, 172, 174, 178, 180, 182, 184, 188, 190, 192, 198, 196В, 200, 202, 204, 206, 208-210, 212А, 212, 214,  216, 218-220, 222, 224, 226, 228, 230, 234 Рогач Віталій Сергійович

096-344-11-67

5 Вулиці: Чижика (М.Чижика) Писаренко Микола
Лісова (Комсомольська) Віталійович
Стаханова 068-360-50-66
Фруктових садів (Комунар)
Миру
6 Вулиці: Пушкіна Когутенко Леонід Анатолійович
Весняна (Червоноармійська) 067-318-96-71
Січова (50-річчя Жовтня)
Провулки: Фруктових садів (Комунар)
Весняний (Червоноармійський)
7 Вулиці: Богачевського 51-53, 57, 59, 61-91 Радчук Петро Васильович
Незалежності (К.Лібкнехта)  51, 53, 57, 59, 61, 65-126, 128,  130, 132, 134, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150,154 050-736-31-69

098-733-52-73

8 Вулиці: Громова Лєднєв Сергій Володимирович
Папаніна 050-477-96-33
Плугатаря
Максима Рильського (К.Маркса) 24, 26, 28, 30-143
Провулки: Громова
Медовий (Радянський)
9 Вулиці: Ватутіна Мандрига
Співоча (Свердлова) Олександр
Франка Олександрович
Ольшевського
Маслова 050-490-16-67
Жукова (Сонячна) 096-734-88-69
Чкалова
1-го Травня
Леваневського
Провулки: Маслова
10 Вулиці: Богачевського 25, 27, 29, 31, 37-50, 54-56, 58, 60 Добровольський Володимир Олександрович
Провулки: Каштановий (Володарського) 098-369-20-69
11 Вулиці: Незалежності (К.Лібкнехта) 1-50, 52, 54 корп.А, 54, 58, 60, 62-64 Дзюба Олександр Васильович
Провулки: Горького 066-591-92-33
12 Вулиці: Набережна Тибулевич Вадим Вікторович
Провулки: Білякова 067-508-01-07
Жовтневий
Максима Рильського (К.Лібкнехта)
Коцюбинського
Лєрмонтова
13 Вулиці: Успенська (40-річчя Жовтня) Ловчинський
Гончара (60-річчя Жовтня ) Бронислав
Архітектурна Леонідович
Барвінкова (Котовського)
Зарічна 067-592-42-20
С.Корольова
Провулки: Архітектурний
Кривоноса
14 Вулиці: Кібенка Лозинський Віталій Леонідович
Мельника 093-648-53-55
Шовковична
Акодеміка Кононського (Будьонного)
Партизанська
Провулки: Шовковичний
Слобідський
15 Вулиці: Липовецька (Р.Люксембург) 26, 28, 30, 32-117 Корнелюк Петро Миколайович
Ковельмана 063-341-71-31
Самгородецька 068-470-12-85
П.Осипенко
Провулки: Декабристів
Яровий
Цегельний
16 Вулиці: Слобідська (Щорса) 21-187 Телятник Надія Анатоліївна
Кобзаря (Островського) 067-960-49-56
Провулки: Кільцевий
Яблуневий (Піонерський)
Річковий
17 Вулиці: Б.Хмельницького Бондар Вероніка Олегівна
Калинова (С.Ласточкіна) 066-228-74-90
Новоселецька
Бондаря-Дністрового (Ворошилова)
Некрасова
Вишнева (Жданова)
Короленка
Л.Українки
Матросова
Провулки: Некрасова
Новоселицький
Толстого
Слободянський
18 Вулиці: Київська Флісак Олександра Юліанівна
Чумацька (Чапаєва) 096-360-85-69
Грушевського
Чорновола (Мікояна)
19 Вулиці: Шевченка 1-31, 32, 33-34, 35А, 35, 37-38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64 Бондаренко Микола Михайлович
Байдукова 096-885-06-86
Провулки: Байдукова
20 Вулиці: Залізнична Скарбовійчук Олександр Петрович
Відродження 097-718-62-52
Квітнева
Комарова
Польова
П.Мирного
Провулки: Озерний
Польовий
21 Вулиці: Лівобережна (Дзержинського) Бай Сергій Петрович
8-го Березня 098-422-68-67
Абрикосова (Крупської)
Провулки: Лівобережний (Дзержинського)
Дюканова
22 Вулиці: Гагаріна Сопіженко Наталія Петрівна
Лугова (Дехтяренка) 096-205-88-07
Дюканова
Мічуріна
Провулки: Мічуріна
23 Вулиці: Володимирівська       Провулки: Піщаний Кучинський Ігор Вячеславович
Гребінки                   М.Лисенка 067-746-76-95
Довженка                   Садовий
Й.Магомета                   Травневий
Котляревського              Павленківський (Фрунзе)
М.Лисенка                   Чернишевського
О.Кобилянської
Поліська
Пустоварівська
Садова
Сковороди
Травнева
Павленківіська (Фрунзе)
Чернишевського
Я.Мудрого
24 Вулиці: В.Дубініна Дубовенко Юлія Віталіївна
Рябоконя (Комінтерна) 097-204-87-81
Перемоги
Проектна
Піщана (Кірова)
Провулок: Проектний
25 Вулиці: Шевченка 39, 41, 45, 49, 51-53, 55, 59, 61, 63, 65-212 Вільхівський Віталій Станіславович
Провулки: Шевченка 096-770-83-82
Шкільний
Лікарський
Прорізний
26 Вулиці: Селекційна Вдовиченко Андрій Васильович
село Кононівка 098-518-87-09
ПОДІЛИТИСЬ

НАПИСАТИ КОМЕНТАР (реєструватися не потрібно)