Підсумки районного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»

1026

На базі Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості з 29.09.2016 р. по 06.10.2016р. було проведено районний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір».

До Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості було подано 67 робіт за такими напрямками: декоративний розпис, вишивка, вироби з соломки, бісероплетіння, вироби з солоного тіста, м’яка іграшка, фітодизайн, квілінг, плетіння.

На розгляд журі були представлені роботи учнів Сквирських ЗОШ І-ІІІ ст. №1, №2, №3, №5, Сквирського НВК, Самгородоцької, Пищиківської ЗОШ І-ІІІ ст., Пустоварівського, Оріховецького, Великополовецького, Горобіївського, Кам’яногребельського, Малолисовецького, Тхорівського, Чубинецького, Шапіївського НВК, Дулицького НВО та вихованців Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості.

На підставі висновків журі переможцями та призерами районного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» визнано таких учнів:

І місце – Сахарнова Діана, учениця 4 класу Сквирського НВК;
І місце – Бесараб Денис, учень 2 класу Чубинецького НВК;
І місце – Гаврищук Таїса, вихованка народної студії декоративного розпису «Цвіт папороті» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;
І місце – Тригубчук Іван, вихованець народного колективу гуртка «Різьблення по дереву» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;
І місце – Кобилінська Юлія та Гаркуша Сніжана, вихованки гуртка «Квілінг» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;
І місце – Постоюк Роман, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості
І місце – Вавринчук Анна, вихованка гуртка «Валяння вовни» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості
І місце – Степура Артур, учень 7 класу Пищиківської ЗОШ І-ІІІ ст.;
ІІ місце – Бондар Вікторія, учениця 2 класу Тхорівського НВК;
ІІ місце – учні 5 класу Тхорівського НВК;
ІІ місце – Луцький Валерій, учень 6 класу Кам’яногребельського НВК;
ІІ місце – Левенчук Олександр, учень 3 класу Оріховецького НВК;
ІІ місце – Чабан Володимир, учень 5 класу Горобіївського НВК;
ІІ місце – Лавренюк Вероніка, вихованка гуртка «Крій та шиття» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;
ІІІ місце – вихованці гуртка «Народна творчість» Оріховецького НВК;
ІІІ місце – Самойленко Карина, учениця 4 класу Дулицького НВО;
ІІІ місце – учні 8 класу Тхорівського НВК;
ІІІ місце – Олійник Михайло, учень 2 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;
ІІІ місце – Матвієнко Данило, учень 2 класу Сквирського НВК;
ІІІ місце – Сопіженко Вероніка, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;
ІІІ місце – Журавльов Дмитро, учень 2 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;
ІІІ місце – Беспала Софія, учениця 2 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

Джерело

Сквирський районний центр дитячої та юнацької творчості

Сквирський районний центр дитячої та юнацької творчості rzdyt_2011@ukr.net +38 04568 5-29-00 вул. Богачевського, 55, місто Сквира, Київська область, Україна, 09000
ПОДІЛИТИСЬ

НАПИСАТИ КОМЕНТАР (реєструватися не потрібно)