Спортивні заходи до Дня молоді під гаслом «Здоровим бути модно»

1602

25 червня в м.Сквира на міському стадіоні «Колос» та на Площі Героїв Небесної Сотні відбулося спортивне свято з нагоди Дня молоді під гаслом «Здоровим бути модно», яке проходило за підтримки Сквирської державної адміністрації. Програму свята складали: турнір з шахів, змагання з футболу серед вуличних команд «Шкіряний м’яч», велосипедний спорт (гонка критеріум), акція «Прикрась своє місто» (вишиванка на асфальті), зустріч першості району з футболу «Динамо» (Сквира) – «Юність» (ДНЗ Сквирське ВПУ), змагання найсильнішої молоді Сквирщини молоді з армреслінгу та пауерліфтенгу, конкурс любителів українського квасу.

У спортивних заходах взяло участь близько 150 молодих спортсменів, які цього дня долучились до здорового способу життя і своєю майстерністю, силою, швидкістю довили, що дійсно здоровим бути модно.

В турніру з шахів перемогу здобув Акімов Володимир, друге місце посів – Гармонюк Вадим, бронзовим призером став Андрейченко Віталій.

В змаганнях з футболу серед вуличних команд «Шкіряний м’яч» серед юнаків 2004 років та молодші чемпіонське звання виборола команда «Оріон» (м.Сквира), другу сходинку п’ядесталу пошани посів «Метеор» ( район радгоспу та хуторів), третє місце посіли юні футболісти команди «Степок» (вул. М.Рильського). Кращим бомбандиром турніру став Бондар Назар («Степок»), кращим воротарем визнано Гринчука Іллю («Оріон»).

В гонці критеріуму з велосипедного спорту на шосе серед дівчат, яке проходило вулицями міста, перше місце зайняла Денисюк Вікторія (с.Руда), друге місце – Тищенко Катерина, третє – Зварич Тетяна, обидві з села Дулицького. У юнаків 2005 – 2007 років народження переміг Вишнівський Сергій (с.Руда). Друге та третє місце відповідно посіли сквиряни Стрижало Артем та Бусол Віктор. У старших юнаків найшвидшим став Вишнівський Олександр, друге та третє місце вибороли вихованці ДЮСШ МФОК «Старт» Лук’янов Денис та Паламарчук Денис.

В зустрічі першості району з футболу два м’ячі забиті динамівцями Біляком Сергієм та Борисенком Сергієм принесли перемогу футболістам місцевої поліції над командою «Юність» (ДНЗ Сквирське ВПУ).

В першості міста з пауерліфтингу (жим штанги 50 кг. лежачи) переможці та призери визначились наступним чином: вагова категорія до 80 кг. – 1 місце – Карловський Ілля ( результат 53 рази), 2- Коломієць Олександр (49), 3 – Барсук Олексій (43), вагова категорія до 90 кг. – 1 – Мусульов Єльдар (78), 2 – Цвірко Микола (69), 3- Єрмолович Дмитро (45), вагова категорія 90 кг. та вище – 1 – Кисленко Станіслав (75), 2 – Кравчук Юрій (64), 3- Двораківський Ян (63).

Родзинкою спортивного свята стали акція «Прикрась своє місто» (вишиванка на асфальті) та конкурс любителів квасу, які творчо і з натхненням провела директор Сквирського краєзнавчого музею Поліщук Оксана. Молодь Сквирщини намалювала орнамент вишиванки на Площі Героїв Небесної Сотні, та весело провела час в конкурсі любителів українського квасу.

Свято стало яскравим прикладом популяризації здорового способу життя та залучення молоді району до активних занять фізичною культурою та спортом.